12-12-2016 20:08:57

ЧНУ приймав делегацію Інституту Конфуція КНЛУ

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича приймав делегацію Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету
11-13
листопада Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича приймав делегацію Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету, візит якої був привячений проведенню Дня китайської мови і китайської культури. Делегація на чолі з співдиректорами Інституту Конфуція – проректором з навчальної роботи і міжнародних зв’язків КНЛУ, професором Сєряковою І.І. та доктором політичних наук Ши Яцзюнь – зустрілася з представниками ЧНУ на чолі з проректором з наукової роботи, професором Фочуком П.М. та проректором з навчально-виховної роботи, професором Марусик Т.В. та обговорила перспективи співпраці ЧНУ з Інститутом Конфуція КНЛУ. День китайської мови та китайської культури справді захопив студентську спільноту, яка отримала можливість в святково прикрашеному залі 19 корпусу не лише помилуватися концертом гостей, отримати призи за участь у вікторині на знання китайської мови і китайської культури,  взяти участь у пробному уроці китайської мови, але й повправлятися в основах китайської каліграфії, малюванні панд, масок пекінської опери, вирізанні з паперу та плетенні китайських вузлів, використанні китайських палочок під керівництвом викладачів Інституту Конфуція.

ЧНУ дякує за візит і сподівається на плідну співпрацю!