27-04-2016 19:28:41

Чуйко Галина переможниця

20-21 квітня 2016 р. в м. Києві в Київському національному університеті ім. Т. Шевченка відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з перекладу. 20 квітня пройшов перший, письмовий тур олімпіади, який включав у себе переклад науково-технічного та художнього текстів з німецької мови на українську та переклад суспільно-політичного тексту з української мови на німецьку. В номінації "суспільно-політичний переклад" вдалося перемогти)

21 квітня пройшов другий, усний тур олімпіади, який включав у себе послідовний переклад суспільно-політичної промови канцлера Німеччини Ангели Меркель з нагоди святкування Нового року, та усний двосторонній переклад прес-конференції президента України Петра Порошенка (переклад запитань журналістів - з німецької мови на українську, переклад відповідей Президента - з української мови на німецьку).

Щиро вітаємо Чуйко Галину Романівну, яка зайняла 1 місце у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2015-2016 н.р. з суспільно-політичного перекладу.