04-10-2016 20:00:54

День перекладача part2

День перекладача

в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

ФОНЕТИЧНИЙ КОНКУРС «Speaking Better English»

Четвер був надзвичайно активним та плідним днем для кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу. О 13:00 в актовій залі корпусу №19 пройшов фонетичний конкурс «Speaking Better English», який вже став своєрідною традицією кафедри. У ньому взяли участь усі студенти першого курсу спеціальності «англо-український переклад». Конкурсанти намагалися показати себе у 3 номінаціях: «Найкращий монолог», «Кращий вірш» та «Майстер скоромовок». Вибір був нелегким, проте найкращі серед найкращих отримали посібники та додаткові бали до іспиту з основної мови за здобуті місця – нагорода варта того, щоб поборотися за неї! Головне, що всі учасники та журі у результаті отримали заряд позитивного настрою на цілий день!