04-10-2016 20:00:41

День перекладача

в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича

ПОСВЯТА У ПЕРЕКЛАДАЧІ

У четвер 29.09 студенти кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу пройшли першу у своєму житті посвяту у перекладачі. У рамках концерту, присвяченого Міжнародному дню перекладача, студенти-першокурсники проявили свої таланти у співі, декламуванні віршів та акторській майстерності, а також дізнались масу цікавих та корисних фактів про свій майбутній фах. У таку приємну та по-сімейному теплу атмосферу, яка панувала під час цього дійства, завітав і покровитель усіх перекладачів – Святий Ієронім – який, власне, і «посвятив» наших першачків. Не обділили студентів і словами привітань покровителі нашого університету:

в.о. декана факультету іноземних мов -  проф., доц. Осовська Ірина Миколаївна

заступник декана з міжнародної співпраці - к.ф.н., доц. Олексишина Лариса Георгіївна

заступник декана з навчально-методичної роботи - к.ф.н., доц. Якубовська Наталія Олексіївна

в.о. завідувача кафедри комунікативної лінгвістики та перекладу - к.ф.н., доц. Петренко О.Д.

Радісним та трішки щемливим було привітання і від Василя Дмитровича Бялика.

Одним словом, щиро дякуємо усім тим, хто долучився до нашого сімейного свята!

З Днем перекладача!!!