06-12-2017 12:41:55

Фаховий семінар «DLL: Вчимося навчати німецької»

4-5 грудня 2017 року на базі факультету іноземних мов за підтримки Goethe-Institut в Україні відбувся фаховий семінар «DLL: Вчимося навчати німецької» (https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/for/gia/dll.html), в якому взяли участь викладачі кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства  та кафедр іноземних мов для природничих та гуманітарних наук ЧНУ, а також викладачі гімназій та ліцеїв м.Чернівці.

У Чернівцях семінар провела DLL-тренер – к.ф.н., доц. Вишивана Н.В., керівник Центру німецької  мови в м. Вінниці, яка презентувала учасникам основні засади нової міжнародної програми DLL, яка базується на сучасних досягненнях методики та дидактики викладання німецької мови та орієнтована на розвиток необхідних компетенцій викладачів.

Протягом двох днів учасники плідно працювали із навчальними матеріалами DLL, обмінювалися думками та досвідом щодо можливого подальшого покращення методично-дидактичного викладання німецької як іноземної мови. Сподіваємося, що цей семінар стане поштовхом для подальшого професійного самовдосконалення викладачів у рамках програми DLL.