30-08-2016 15:29:04

Методичний семінар Cambridge English для педагогів

5 серпня у Червоній залі Чернівецького національного університету відбувся методичний семінар Cambridge English для педагогів

Організаторами заходу виступили: Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press), Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment) та офіційний представник видавництва Кембриджського університету, компанія Лінгвіст, за співпраці з Чернівецьким національним університетом ім. Юрія Федьковича та Чернівецьким обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Під час конференції учасники мали можливість прослухати виступи досвідчених педагогів міжнародного рівня – Ольги Мадилюс та Крістофера Сміта, переглянути виставку навчальних та екзаменаційних матеріалів від компанії Лінгвіст, офіційного представника видавництва Кембриджського університету, зокрема і поспілкуватися з представниками екзаменаційних центрів Cambridge English.

Співробітники факультету іноземних мов взяли активну участь у цьому заході. Кафедру іноземних мов для природничих факультетів представляли Тоненчук Т.В., Бортник С.Б., Коваленко О.О. та Таран С.О. Всі учасники конференції отримали не тільки оригінальні сертифікати, але й заряд позитивного настрою на довго!