11-09-2017 13:41:11

Партнерство, перевірене часом

В четвер, 7 вересня на факультеті іноземних мов ЧНУ майбутні німецько-українські перекладачі та німецькі філологи  мали чудову нагоду отримати інформацію з перших рук, що таке діалог між культурами.

На факультет завітав давній друг Чернівців з уряду землі Карінтія (Австрія) пан Удо Пушніг, який презентував збірку доповідей Конгресу етнічних меншин, що вже 26 років поспіль відбувається у Клагенфурті. На цей Конгрес щорічно запрошують і делегацію науковців та студентів Чернівецького національного університету.  Серед статей збірки є стаття професора Петра Васильовича Рихла про Пауля Целана та Інгеборг Бахманн, а також рефлексії студентів  факультету іноземних мов – Олени Кость, Ольги Демчук та Анастасії Жовнірчук про досвід, здобутий під час семестрового навчання в університеті Alpen Adria Universität Klagenfurt.

Зустріч пройшла у надзвичайно приємній та теплій атмосфері. Пан Пушніг розповів про витоки партнерства між містами Чернівці та Клагенфурт, про позитивні та проблемні моменти кооперації, про перспективи подальшої співпраці між університетами.

На завершення зустрічі студенти отримали в подарунок збірки статей.