26-05-2016 12:08:57

Перша школа молодого вченого

Викладачі факультету іноземних мов долучилися до роботи Першої школи молодого вченого, яка проходила у ЧНУ ім. Ю. Федьковича з 23 по 25 травня.

Єсипенко Надія Григорівна, доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри англійської мови, презентувала новий курс для молодих учених "Англійська мова для науковців". Венкель Тетяна Василівна, доцент кафедри іноземних мов для природничих факультетів, директор Лінгвістичного Центру, доповіла про важливість та сучасні можливості удосконалення англійської мови, перспективи співпраці з майбутніми науковцями. Тумак Оксана Михайлівна, асистент кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів, висвітлила особливості викладання та вивчення англійської мови за професійним спрямуванням. Веспинська Наталія Михайлівна, кафедра іноземних мов для гуманітарних факультетів, ознайомила присутніх з основними критеріями оцінювання РВМ.

Доц. Манютіна О.І.,

завідувач кафедри іноземних мов