08-12-2017 10:18:03

Про волейбольну команду факультету іноземних мов

Якщо команда складається з професіоналів, це чудово, але це не завжди є запорукою успіху. Якщо ж члени команди на полі функціонують як єдиний механізм, відчувають один одного і роблять все можливе для досягнення спільної мети, ім'я якій ПЕРЕМОГА, то така команда заслуговує тільки на фінал!!!

Беззаперечним доказом цього стала наша волейбольна команда ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ у змаганнях з волейболу серед команд факультетів / інститутів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, приурочених «Дню Збройних Сил України. Пам’яті Валерія Павловича Чабаненка» (4-5 грудня 2017 року)!!! І нехай у команді 4 особи жіночої статті, в той час, як на інших факультетах у командний склад ввійшла лише 1 жінка, ми змогли вийти в фінал і створити конкуренцію найсильнішій команді ЧНУ - факультету фізичної культури та здоров'я людини, що є доказом того, що на факультеті ІНОЗЕМНИХ МОВ викладачі не лише демонструють високий рівень професійної підготовки і педагогічної майстерності, а й пропагують здоровий спосіб життя, виховують любов у студентів до спорту і на власному прикладі показують, що спорт-невід'ємна складова кожної професії!!!

Величезне спасибі всім членам нашої команди, які доклали максимум зусиль, щоб гідно представити свій факультет і продемонструвати високий рівень фізичної підготовки і витривалості, незламності духу і психічної рівноваги:
Капітан: Томнюк Людмила Миколаївна

Олексишина Лариса Георгіївна

Боцвінок Любомир Михайлович

Черновцан Ірина Вікторівна

Москалюк Богдан Степанович

Коропецька Оксана Іллівна

Прекурат Олександр Олегович

Лаюк Станіслав Володимирович.

Наш вихід у фінал – це результат злагодженої гри викладачів і студентів, взаєморозуміння і підтримки!

А кращим гравцем турніру за одностайним рішенням суддів став гравець факультету іноземних мов – кандидат філологічних наук, доцент кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства ОЛЕКСИШИНА ЛАРИСА ГЕОРГІЇВНА!