24-05-2016 14:29:24

Програма школи молодого вченого ЧНУ

ПРОГРАМА ШКОЛИ МОЛОДОГО ВЧЕНОГО

ЧЕРНІВЕЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ЮРІЯ ФЕДЬКОВИЧА

Завантажуйте тут Програма школи молодого вченого.pdf

Головною метою заходу є підвищення інтелектуального, освітньо-наукового та світоглядного рівнів молодих вчених нашого краю, що дозволить організувати власну наукову діяльність на високому якісному рівні з метою досягнення вагомих суспільно важливих наукових результатів, їх комерціалізації та буде сприяти подальшому розвитку молодіжної науки на Буковині та популяризації Університету як провідного наукового центру. Оргкомітет заходу: Фочук Петро Михайлович – професор, д.хім.н., проректор з наукової роботи та міжнародних зв'язків ЧНУ ім. Ю. Федьковича, голова оргкомітету. Жебчук Роман Леонідович – голова Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених ЧНУ ім. Ю. Федьковича, член Ради молодих вчених МОН. Халавка Юрій Богданович – к.хім.н., засновник спільноти "Українські науковці у світі", представник Національного контактного пункту «Горизонт 2020».

23-25 травня 2016 р. Чернівці