11-09-2017 13:39:33

ТКТ (Teaching Knowledge Test) 2017

Студенти 3 і 5 курсів кафедри англійської мови взяли участь в першому в Україні освітньому проекті громадської організації GoGlobal та Посольства США «New Generation Teacher», який тривав з вересня 2016 року і завершився 3 квітня 2017 року складанням іспиту, що визначає рівень мовленнєвої та методичної підготовки майбутнього вчителя англійської мови.

Освітній проект передбачав три етапи:1) відбірковий тур –  написання мотиваційного листа та відео представлення кандидата для участі у проекті; 2) тренінг з методики навчання англійської мови, який проводив спеціально запрошений американський методист Тадеус МакКлері для студентів-учасників проекту. Під час тренінгів студенти дізнались про новітні методи навчання англійської мови, виконували практичні завдання, створювали плани уроків та вдосконалювали власний рівень володіння англійською мовою; 3) самостійна підготовка студентами планів уроків з використанням набутих на тренінгах знань та умінь та ведення пробного уроку англійської мови.

10 січня 2017 року в Блакитній залі ЧНУ відбувся круглий стіл, присвячений обговоренню підсумків і результатів освітнього проекту, який відвідали студенти на викладачі кафедри англійської мови. Під час круглого столу відбувся обмін думками щодо рівня підготовки майбутнього вчителя в нашому закладі та в Україні; студенти ділились враженнями від участі в програмі;  Тадеус МакКлері висловив свої професійні настанови студентам. Всі 30 студентів-учасників проекту отримали сертифікати успішної участі у проекті, а 19 студентів, які продемонстрували найкращі знання з методики навчання англійської мови, були нагородженні сертифікатом на складання іспиту ТКТ (Teaching Knowledge Test).

3 квітня 2017 року представник Кембриджського екзаменаційного центру провів письмовий іспит ТКТ у ЧНУ в корпусі 19, що на вул.Садовій. Відповіді студентів перевірялись у Великобританії.

ТКТ (Teaching Knowledge Test) – тест з лінійки Кембриджських іспитів. Але це не просто один з тестів на визначення рівня володіння мовою, це спеціалізований іспит для вчителів іноземної мови. Тест перевіряє не рівень володіння англійською, а, в першу чергу – знання методики викладання мови. Цей тест складають ті, хто хоче підтвердити свою кваліфікацію викладача англійської мови для роботи в будь-якій країні світу.

Тест розроблений Кембриджським екзаменаційним синдикатом для викладачів англійської мови як іноземної. Цей іспит був створений як тест, який повинен підготувати вчителів англійської для викладання мови за комунікативною методикою в будь-якій точці світу

Іспит ділиться на три модулі,:

Модуль 1. Background to language teaching (Досвід викладання

Модуль 2. Planning for language teaching (Планування уроків

Модуль 3. Classroom management (Хід уроку і організація навчальної діяльності)

Оцінюється іспит за чотирма рівнями (Band):

• Band 1 – обмежені знання змісту TKT.
  • Band 2 – базові, але систематизовані знання.
  • Band 3 – глибокі знання змісту TKT. З таким сертифікатом ви можете претендувати на роботу в школі в будь-якому куточку світу.
  • Band  4 – в цьому випадку коментарі необов'язкові. Якщо ви отримали цю оцінку – ви володієте методикою викладання англійської на високому рівні.

Сертифікати з визначеним рівнем знань були надіслані 10.06.2017 року.

Результати іспиту:

2 студентів отримали рівень - Band  4

15 студентів отримали рівень - Band 3

2 студентів отримали рівень - Band 2

Вітаємо всіх учасників проекту з його успішним завершенням!