27-04-2016 19:26:53

Щиро вітаємо студентку факультету іноземних мов ОльгуДемчук з 2 місцем у Всеукраїнській студентській олімпіаді

Щиро вітаємо студентку факультету іноземних мов ОльгуДемчук з 2 місцем

у Всеукраїнській студентській олімпіаді

зі спеціальності «Німецька мова і література»!

Протягом 13-14 березня у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності«Німецька мова і література». Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича представляла студентка 3-го курсу факультету іноземних мов Ольга Демчук.

У конкурсі брали участь студенти з провідних вищих навчальних закладів України. Близько 40 студентів-філологів змагалися у таких секціях як писемне та усне мовлення, аудіювання та читання.

За результатами роботи членів галузевої комісії Ольга Демчук отримала один з найвищих балів, посіла почесне друге місце та була нагороджена дипломом.

Ольга Демчук неодноразово брала участь в олімпіадах з іноземних мов, починаючи зі шкільних років. Варто відзначити, що вона посідала перші місця на всеукраїнських олімпіадах з німецької мови, ще навчаючись в школі. Завдяки наполегливому навчанню у галузі філології та високому рівню володіння німецькою мовою Ольга отримала можливість пройти стажування у Вільному університеті Берліна та стати учасницею програмакадемічного обміну.

Щиро вітаємо Ольгу та бажаємо нових творчих звершень!