08-12-2017 10:18:03
Про волейбольну команду факультету іноземних мов

Якщо команда складається з професіоналів, це чудово, але це не завжди є запорукою успіху. Якщо ж члени команди на полі функціонують як єдиний механізм, відчувають один одного і роблять все можливе для досягнення спільної мети, ім'я якій ПЕРЕМОГА, то така команда заслуговує тільки на фінал!!!

06-12-2017 12:41:55
Фаховий семінар «DLL: Вчимося навчати німецької»

4-5 грудня 2017 року на базі факультету іноземних мов за підтримки Goethe-Institut в Україні відбувся фаховий семінар «DLL: Вчимося навчати німецької» (https://www.goethe.de/ins/ua/uk/spr/unt/for/gia/dll.html), в якому взяли участь викладачі кафедри германського, загального і порівняльного мовознавства  та кафедр іноземних мов для природничих та гуманітарних наук ЧНУ, а також викладачі гімназій та ліцеїв м.Чернівці.

У Чернівцях семінар провела DLL-тренер – к.ф.н., доц. Вишивана Н.В., керівник Центру німецької  мови в м. Вінниці, яка презентувала учасникам основні засади нової міжнародної програми DLL, яка базується на сучасних досягненнях методики та дидактики викладання німецької мови та орієнтована на розвиток необхідних компетенцій викладачів.

Протягом двох днів учасники плідно працювали із навчальними матеріалами DLL, обмінювалися думками та досвідом щодо можливого подальшого покращення методично-дидактичного викладання німецької як іноземної мови. Сподіваємося, що цей семінар стане поштовхом для подальшого професійного самовдосконалення викладачів у рамках програми DLL.

02-10-2017 16:53:26
Дослідницька практика в Тіролі

З 16 по 29 вересня 2017 року студенти факультету іноземних мов спеціальності «німецька філологія» та «німецько-український переклад» в супроводі кфн., доц.Олексишиної Л.Г.  мали можливість пройти дослідницьку практику в університеті м. Інсбрук (Австрія) в рамках другого етапу проекту PREPUS (присутність минулого в міському середовищі).

02-10-2017 14:19:59
XXIV Міжнародна конференція АУГ «Зірковий час німецької мови в Україні»

29-30 вересня 2017 року в рамках Українсько-німецького року мов, що започаткований
Міністрами закордонних справ обох країн з нагоди 25-ї річниці дипломатичних відносин між Німеччиною