16-08-2018 20:30:32
Шановні першокурсники! Шановні батьки!  

Шановні першокурсники!

Шановні батьки!

Щиро вітаємо вас зі вступом на факультет іноземних мов Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича!

Повідомляємо, що урочиста Посвята в студенти відбудеться 2 вересня об 11 годині перед Резиденцією митрополитів Буковини та Далмації.

Збори першокурсників та батьків відбудуться о 13 годині на факультеті іноземних мов (корп. 19, вул. Садова, 5):

«Середня освіта: англійська мова» та «Філологія: англійська мова та література» – в ауд. 210 

«Філологія: англійсько-український переклад» – в ауд. 311 

«Середня освіта: німецька мова» та «Філологія: німецько-український переклад»  – в ауд. 214 

«Середня освіта: французька мова» та «Філологія: французько-український переклад» – в ауд. 317

Поселення в гуртожитки відбуватиметься 1 вересня.    

 

>>>
06-07-2018 19:29:12
Рейтинговий список студентів факультету іноземних мов за результатами літньої екзаменаційної сесії 2017/2018 н. р. 

Рейтинговий список студентів факультету іноземних мов за результатами літньої екзаменаційної сесії 2017/2018 н. р.

 

>>>
27-05-2018 16:35:34
Нова Українська Школа 

22 травня 2018 року на факультеті іноземних мов відбулася зустріч студентів спеціальності «Середня освіта» з кандидатом педагогічних наук, доцентом кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Іриною Унгурян. Пані Ірина входила до робочої групи розробників концепції Нової української школи та є одним із ключових стейкголдерів із впровадження Національної рамки кваліфікацій в Україні. Під час зустрічі студенти-магістри, майбутні вчителі іноземних мов, були ознайомлені з новими вимогами до освітнього процесу в початковій школі та в методиці навчання іноземних мов. Студенти активно долучались до інтерактивної лекції, адже, працюючи в нових українських школах, зможуть на практиці використати набуті знання, що наближають українського педагога й учня до стандартів європейської освіти.

Дякуємо Ірині Унгурян за змістовну лекцію та мотивацію до підготовки вчителів іноземної мови нового покоління!
  


    

 

>>>
21-05-2018 15:09:33
Участь у 15-й щорічній конференції «Викладання англійської мови» 

19 травня 2018 року студенти-магістри зі спеціальності «Середня освіта» кафедри англійської мови, факультету іноземних мов взяли участь у 15-й щорічній конференції «Викладання англійської мови», яка відбулася в Яському університеті імені А. І. Куза. Організаторами конференції були кафедри англійської мови Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича та Яського університету імені А.І.Куза. На конференції студенти обох вузів представляли результати своїх досліджень в галузі методики навчання іноземних мов у школі. Під час інтерактивних доповідей студенти та викладачі мали змогу поділитися досвідом планування уроків з англійської мови, пошуком ефективних методів навчання усного і писемного мовлення, використання новітніх технологій в освітньому процесі. Цікавими і пізнавальними виявилися питання організації навчання іноземних мов в школах Румунії та України. Викладачі факультету іноземних мов Яського університету відзначили високу теоретичну підготовку студентів-магістрів ЧНУ та важливі проблематики педагогічних експериментів, які студенти здійснюють під час проходження педагогічних практик.

 За результатами конференцій Яським університетом буде опублікований збірник студентських доповідей. Наступна двостороння студентська конференція запланована в Чернівецькому національному університеті восени 2018 року на факультеті іноземних мов. 

     

>>>
14-05-2018 20:48:52
XI Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми перекладознавства та романо-германської філології» 

11-12 травня на базі факультету іноземних мов відбулася XI Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми перекладознавства та романо-германської філології». У ній взяли участь понад 120 науковців з різних міст України, зокрема Києва, Чернівців, Сум, Тернополя, Вінниці, обмінюючись досвідом та знайомлячись з новітніми тенденціями в різних галузях лінгвістики – термінознавстві, перекладознавстві, методиці навчання іноземних мов.

      

>>>
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
ЧНУ © 2015