✨ Вітаємо Нових Магістрів Факультету Іноземних Мов!

13.01.2024

11 січня для випускників факультету іноземних мов відбулося урочисте вручення дипломів магістрів. На цьому етапі свого навчання студенти продемонстрували вражаючі знання і високий рівень мовної підготовки.

Церемонія вручення дипломів відбулася в атмосфері величі та урочистості. Мармурова зала була наповнена радістю і гордістю, адже цей захід є результатом багаторічної праці, самовідданості та великого бажання студентів здобути знання.

Двоє з наших випускників-магістрів взяли на себе важливу місію – стояти на захисті України, тому сьогодні отримали свої дипломи дистанційно. Шана їм та повага!

Це ще один приклад того, як освіта не тільки розширює горизонти, але й надає можливість служити великій справі. Ми пишаємося нашими випускниками та віримо, що їхні зусилля сприятимуть процвітанню України.

Бажаємо новим магістрам успіхів у подальшій кар'єрі, нескінченної гордості за свої досягнення та сил віддавати свою частку для добробуту нашої країни!