ЮНІСТЬ, ГАРТОВАНА ВІЙНОЮ, АБО 20, ЯКИХ НІКОЛИ НЕ ВИПОВНИТЬСЯ

25.01.2024

15 січня 2024 року виповнюється рік, як обірвалось життя нашого студента, юного воїна, патріота  Тараса Стахіва, який загинув у бою за вільну Україну біля міста Бахмут. Відважний боєць не дожив всього три дні до свого дев'ятнадцятиріччя. Він був талановитим юнаком, розумним студентом, вірним другом, надійним побратимом, люблячим сином та братом. Йому пророчили гарну долю. Проте, не судилось...
Тарас одразу ж після повномасштабного вторгнення залишив студентські лави та приєднався до боротьби з окупантами - спочатку як волонтер, а трохи згодом - як доброволець ДФТГ "Хартія".
Боєць був помічником гранатометника на полі бою і ніколи не відмовлявся навіть від найризикованіших завдань.
15 січня 2023 року, за три дні до 19-го дня народження, Тарас Стахів (позивний "Стах") гине, виконуючи бойове завдання поблизу м. Опитне Донецької області.
Поховали Тараса у рідному Івано-Франківську. Наразі він - наймолодший загиблий воїн Івано-Франківська. Вдома на нього чекали батьки, старша сестра і двоє молодших братів.
18 січня 2024 року Тарасові Стахіву мало б виповнитись 20 років.
Пам'ять про відважного молодого воїна житиме вічно.
Побратим "Стах" - назавжди в строю!
СЛАВА ГЕРОЮ!!!