Голос з фронту

04.03.2024

В середу, 6 березня 2024 року о 16.00, студенти факультету іноземних мов Чернівецького національного університету матимуть унікальну нагоду поспілкуватися з олковником Прикордонних військ України Сергієм Осачуком, досвідченим перекладачем, колишнім Почесним консулом Республіки Австрії в Чернівецькій області, який з серпня 2022 року бере участь у бойових діях на Східному фронті і за цей час дав понад 30 інтерв’ю журналістам Австрії, Данії, Італії, Німеччини, Румунії, Франції, Швейцарії, Японії та ін. країн. Чому ця зустріч важлива саме для нас, студентів та викладачів факультету іноземних мов? Ми зможемо отримати відповіді на такі питання:

Що таке міжкультурна комунікація в умовах війни і якими є її функції? Як правильно розставити акценти в інтерв’ю з іноземними журналістами про події в Україні, щоб мотивувати іноземних слухачів продовжувати підтримувати Україну? Що таке політично чутлива лексика і який вплив вона має на реципієнтів? Якими знаннями, силою переконання, вмінням аналізувати ситуацію на полі бою потрібно володіти, щоб твою думку хотіли почути в різних країнах світу? Яким може бути наш внесок у перемогу?

Зустріч відбудеться наживо зі Східного фронту за покликанням: