Вчимося навчати німецької

17.04.2024

З 2020 року триває кооперація між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича і Goethe-Institut Ukraine у рамках міжнародного освітнього проєкту «Deutsch lehren lernen» / «Вчимося навчати німецької». З тих пір навчальні матеріали, навчальні курси, розроблені Goethe-Institut Ukraine, успішно імплементуються в освітній процес задля покращення рівня підготовки – як фахової, так і методичної – майбутніх вчителів німецької мови, студентів спеціальності 014 Середня освіта спеціалізації 014.02 Мова і література (німецька).

Під час двосторонньої робочої зустрічі з координаторами проєкту "Detsch lehren lernen" в Україні Світланою БАЛАШОВОЮ, Тетяною ПАВЛОВОЮ та деканом факультету іноземних мов Іриною ОСОВСЬКОЮ, в.о. завідувача кафедри германської філології та перекладу Оленою КУДРЯВЦЕВОЮ і викладачем та тьюторкою курсів DLL Тетяною КОРОПАТНІЦЬКОЮ було обговорено стан та перспективи німецької мови як іноземної в регіоні, підготовки майбутніх вчителів німецької мови, напрями співпраці тощо.

Щиро вдячні команді Goethe Institut Україна за співпрацю та всебічну підтримку!