03-11-2019 21:57:49

Міжнародна конференція програми «Higher Education for Employability», м. Ташкент (Узбекистан) )

Британська Рада в Україні проводить активну роботу в рамках освітніх програм і проектів, зокрема підтримує впровадження державної політики щодо розвитку англійської мови у сфері вищої освіти. З метою обміну досвідом та обговорення ролі англійської мови у вищій освіті делегація від України взяла участь у Міжнародній конференції програми «Higher Education for Employability». До участі у конференції були запрошені представники міністерств освіти, національних та міжнародних освітніх агенцій, експерти і освітяни з Великої Британії та семи країн-учасниць програми (Азербайджану, Вірменії, Грузії, Казахстану, Туреччини, Узбекистану та України).

У складі української делегації 16-17 жовтня у м. Ташкент (Узбекистан) велику честь взяти участь у роботі конференції «Роль англійської мови у вищій освіті і її вплив на можливості працевлаштування випускників» мала завідувачка кафедри іноземних мов для природничих факультетів доцент Манютіна О.І.

 

Бездоганно організована насичена програма включала презентації, панельні дискусії, зустрічі, брифінги, інтерв’ю, відвідування провідних вищих навчальних закладів України, безцінне спілкування з фахівцями галузі.

 


 

Створення міжнародної платформи для обговорення важливих аспектів ролі англійської мови у сучасному світі, питань вивчення та викладання англійської мови та англійською мовою у вищих навчальних закладах є надзвичайно актуальним і безумовно сприятиме розширенню можливостей працевлаштування майбутніх фахівців.  Реалізація можливостей професійного розвитку викладачів англійської мови за професійним спрямуванням та фахових дисциплін англійською мовою у рамках створення  як інституціональної так й національної  програми розвитку ЕМІ має сильні і слабкі сторони, але безперечно є всесвітньою тенденцією. Можна з впевненістю констатувати, що великий об’єм роботи з EMI в навчальному процесі, із забезпечення якості викладання, змісту дисциплін, професійності викладачів неможливий без спільних зусиль всіх стейкголдерів. Проте, враження від злагодженої роботи надійної команди неймовірних фахівців на міжнародному форумі вселяють віру у майбутнє.

 


 

ЧНУ © 2015