27-05-2019 00:20:22

Нам 65!

21 травня факультет іноземних мов приймав вітання з нагоди 65-річчя. Низка урочистих подій, присвячених мудрій даті прекрасної зрілості, завершилася святковим дійством в Палаці Академічному, вщент переповненому в цей день студентами, викладачами, гостями.

З вітальними словами виступили виконувач обов’язків ректора Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича доктор фізико-математичних наук, професор Олег В’ячеславович Ангельський, перший проректор, голова Вченої ради університету доктор математичних наук, професор Роман Іванович Петришин, заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Інга Степанівна Маковецька. Звучали відеозаписи привітань випускників різних років, з закордону та різних куточків України.

Факультет іноземних мов є одним з провідних факультетів університету та серед закладів вищої освіти західного регіону України, визнаним навчально-методичним та науковим центром філологічної освіти. На факультеті працює спеціалізована рада по захисту докторських та кандидатських дисертацій. Факультет успішно розвиває співпрацю з низкою європейських університетів Німеччини, Австрії, Франції, Болгарії, Литви, Словаччини, Гете-Інститутом, Німецькою службою академічних обмінів, Асоціацією українських германістів, Корпусом Миру в Україні, програмою Фулбрайта в Україні, Посольствами Франції, Австрії, Бельгії.

Факультет іноземних мов славиться своїми висококваліфікованими фахівцями. Сьогодні тут працюють 130 викладачів, серед них 16 докторів наук і 70 кандидатів наук. Викладачі факультету мають потужні наукові здобутки і ведуть плідну співпрацю з різними іноземними інституціями, беручи  участь в різноманітних освітянських проектах. Зокрема, продовжується активна співпраця з Британською Радою (участь у проектах «Англійська для університетів». «Шкільний учитель нового покоління»), створено другу в Україні філію Міжнародного товариства німецької мови, активна діяльність провадиться в напрямі розвитку членства у Міжнародній організації Франкофонії.

На факультеті навчається понад 1000 студентів, найкращі з яких щорічно успішно виступають на Всеукраїнських профільних олімпіадах та конкурсах.  Факультет заслужено пишається своїми випускниками, які працюють у різних сферах народного господарства та прославляють рідний факультет, університет та державу.