24-04-2018 21:10:20

"Нова Українська Школа" на факультеті іноземних мов

23 квітня на факультеті іноземних мов відбувся семінар, присвячений концептуальним засадам «Нової української школи». З новими підходами, стандартом, типовою навчальною програмою з початкової освіти, формулою «Нової української школи», що передбачає нові креативні принципи, методи та форми навчання, закцентовуючи розвиток особистості учня, його автономності, рефлексії, креативності, особистісних здібностей, здатностей приймати самостійні рішення та бути організатором певних заходів, викладачів факультету ознайомила розробник сучасної моделі навчання початкової школи кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, психології та теорії управління освітою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Унгурян Ірина Корнеліївна. Висловлюємо щиру подяку Ірині Корнеліївні за цікавий та змістовний, ретельно підготовлений семінар і за щиру співпрацю з факультетом!