20-03-2019 18:40:22

Презентація результатів трирічної австрійсько-української співпраці в рамках проекту PREPUS

Презентація результатів трирічної австрійсько-української співпраці

в рамках проекту PREPUS

26 лютого 2019 року в Зеленій залі Чернівецького національного університету відбулася презентація публікації, що вийшла внаслідок участі студентів Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича та Іннсбруцького університету Леопольда та Франца в проекті PREPUSThe Presence of the Past in Urban Space (an international joint universities project on cultural heritage in public space).Проект тривав впродовж трьох років та мав на меті дослідження присутності минулого у міському середовищі, причому студенти з Чернівців проводили розвідку – як шляхом ознайомлення з джерелами, так і під час так званого «польового дослідження», - у Тіролі, а, відповідно, студенти з Іннсбрука вивчали Чернівці.

Керівниками та ініціаторами проекту стали проф.Курт Шарр та Гунда Барт-Скалмані, з українського боку проектом керували доц.Герегова Світлана Володимирівна та доц.Олексишина Лариса Георгіївна.

Проведене студентами дослідження вилилося у публікації, україномовне видання якої вийшло в світ у Чернівцях, а німецькомовне, - у Іннсбруці.

Проект проводився за фінансового сприяння Австрійської служби обміну OeAD рамках програми IMPULSE