Зустріч з Ростиславом Олексенко

15.11.2022

Сьогодні майбутні перекладачі та викладачі факультету іноземних мов ЧНУ мали зустріч з дуже неординарною людиною з унікальним для нашого регіону досвідом перекладу – Ростиславом Олексенко, який прийшов у перекладацьку галузь після здобуття ступеня магістра з банківської справи. Ростислав, який вже 7 років є практикуючим перекладачем з трьох мов, поділився своїм досвідом пошуку замовлень, ведення перемовин з клієнтами, шляхами самовдосконалення своїх фахових та соціальних компетентностей. Цікаво було послухати про особливості перекладу в різних галузях, особливо здійснення перекладу в умовах максимального наближення до активних воєнних дій. Незважаючи на жваву дискусію, залишилося ще багато тем, якими Ростислав готовий поділитися зі студентами. Тому чекаємо його знову в гості!