19.02.2023

18.02.2023 відбувся другий етап конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Буковинської малої академії наук.
Члени журі - викладачі факультету іноземних мов к.філол.н., асистент кафедри германського, загального та порівняльного мовознавства Микола Заполовський та асистент кафедри англійської мови Анна Довгопола під головуванням декана, д.філол.н., професора Ірини Осовської ознайомились з роботами юних дослідників в секціях "Англійська мова" та "Німецька мова".
Зважаючи на ранкову повітряну тривогу, конкурс розпочався дещо пізніше ніж планувалось, але завдяки невпинній боротьбі ЗСУ всі учасники змогли представити свої наукові здобутки та обговорити подальші перспективи досліджень.
У вітальному слові голова журі гостинно запросила на навчання до дружної родини факультету іноземних мов усіх конкурсантів.