12.05.2023

12 травня 2023 року на базі факультету іноземних мов Чернівецького національного університету в дистанційному режимі відбулася XV Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми романо-германської філології та прикладної лінгвістики».

У ній взяли участь взяли участь 35 представників різних міст України, зокрема Чернівців, Одеси, Полтави, Кривого Рогу.

Почесним гостем був Т.С. Саньян – асистент кафедри післядипломної освіти, коледж Др. Дада Вайд, університет Гоа, Індія. Цікава та змістовна доповідь гостя була присвячена найефективнішим методам вивчення іноземних мов у 21 столітті та викликала дискусію.

Доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри загального, германського та порівняльного мовознавства Світлана Василівна Кійко представила доповідь, присвячену семантичним характеристикам топонімів Німеччини.

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри загального, германського та порівняльного мовознавства Людмила Миколаївна Томнюк поділилась поглядами на особливості перекладу дублетів українською мовою.

Загалом, учасники конференції обмінялись досвідом, ознайомились з новітніми тенденціями в різних областях лінгвістики, перекладознавства, методики навчання іноземних мов.