Увага! Achtung! Attention!

05.11.2020

11 листопада о 16:00 на факультеті іноземних мов Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться на платформі онлайн-зустріч з Данилом Созонтовим – досвідченим перекладачем та власником бюро перекладів «Мовний Дім Созонтова LITERA».

Тема зустрічі: «Сучасний ринок перекладацьких послуг: вимоги, перспективи, напрями розвитку».

Запрошуємо до участі викладачів, студентів 3-5 курсів спеціальності «035 Філологія» та всіх охочих, кому цікаво дізнатися про:

1. «поліглотство» – талант від Бога чи результат безупинного саморозвитку особистості?
  2. значення професії перекладача в умовах сьогодення;
  3. виклики та завдання перекладача на сучасному ринку праці;
  4. складові перекладацької компетентності усного та письмового перекладача;
  5. яке майбутнє чекає на професію перекладача.

Посилання на відеоконференцію у Google Meet: https://meet.google.com/pem-kzsn-tfh

Чекаємо на Вас! Wir warten auf Sie! We are waiting for you! Nous vous attendons!