14.11.2020

Цьогоріч Тиждень литовської мови та культури проводився на факультеті іноземних мов ЧНУ спільно з університетом Вітаутаса Великого (м. Каунас) та Інститутом філології КНУ імені тараса Шевченка (м. Киів) 03-11 листопада 2020 р. он-лайн. Студенти Центру Балтійських мовних студій нашого університету охоче відвідували інтенсивні уроки литовської мови, які були організовані та проведені висококваліфікованими колегами з Литви  – В. Леонавічене, К. Камінскас, Р Рінкаускене, Л. Бучене. Віртуальний тур Національним театром опери та балету Литви здійснювався Ю. Скіотіте – заступником директора театру у місті Вільнюс; соціокультурна лекція про музеї Литви – Айя Кімура.

Долучилися до проведення Тижня литовської мови та культури і магістри факультету іноземних мов. Під керівництвом доц. Шиби А.В. студенти підготували проект про спільне минуле західного регіону України та Литви, зняли відео про рідне місто. Підсумовуючи проведені заходи, литовські колеги відзначили високу мотивацію студентів Центру Балтійських мовних студій, зокрема – М. Баланди, С. Стефанюк, А. Ткачук, А. Шеколенко, А. Косован, Л. Демчук,  Б. Тригука,  Ю. Гунько, Л. Сипко та Г. Георгіяна.