Звіт - День Відкритих Дверей 2022

11.05.2022

7 травня  у форматі "Дня відкритих дверей" факультет іноземних мов радо (цього разу, на жаль, дистанційно) вітав своїх майбутніх студентів.
Декан факультету проф. Ірина Осовська щиро привітала присутніх, розповіла про роботу факультету та про досягнення й здобутки викладачів і студентів.
 До жвавого спілкування долучились представники кафедр, які дали доречні поради щодо вступу та відповіли на питання майбутніх абітурієнтів, окресливши перспективи та переваги навчання на факультеті іноземних мов, зокрема широкі можливості працевлаштування, навчання за кордоном завдяки тісній співпраці з університетами Німеччини, Австрії, Нідерландів, Румунії, Польщі, Словаччини. Зустріч продовжилась на кафедрах, де абітурієнти ознайомились з особливостями освітніх програм, умовами навчання та, сподіваємось, остаточно визначились з нелегким вибором.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до зустрічі, а майбутніх студентів чекаємо на навчання в стінах нашого дружнього факультету!