ВИХОВНА РОБОТА

Система виховної роботи охоплює організаційно-методичну роботу, виховні заходи та індивідуальну роботу зі студентською молоддю та студентським активом.

Згідно графіка та плану роботи проводяться збори ради наставників, збори академічних груп та старостати, а також чергування викладачів у гуртожитку факультету. У формі круглих столів та у рамках годин наставників академічних груп проведено цикл бесід про проблеми навчання, здоровий спосіб життя; регулярно відбуваються інформаційні години, присвячені пам’ятним датам, ключовим подіям сьогодення; наставники проводять індивідуальну роботу зі студентами і підтримують зв'язок з батьками. У вересні і листопаді проведені збори батьків студентів першого курсу.

      

У 2019 році за участю студентів і викладачів виконано цілу низку заходів, присвячених професійним святам та пам’ятним датам. Зокрема, урочисто проведено День університету, відзначено 65 річницю факультету іноземних мов та Посвяту для вступників 2019 року, що складалась з урочистого дійства у палаці «Академічний» та спортивно-розважальної програми у таборі відпочинку Глибочок, «День вишиванки», День перекладача (з виставкою стіннівок та святковим концертом), Хеллоуін, Французьке Різдво, Тиждень литовської мови і культури. Організовано відвідання Чернівецького музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської.

 

 

Студенти всього факультету активно відвідували «DramaClub», який багато років курував волонтер Шон Мак Гіверн.

 

Наші студенти взяли участь у конкурсі «Університет має талант», спартакіаді та «Студент / студентка 2019». 13 листопада наша Таня Козловська  стала «Віце-Міс ЧНУ 2019», зайнявши 2 місце.

  

Волейбольна збірна факультету здобула срібло змагань, присвячених Дню збройних сил, обігравши лише команду професіоналів Факультету фізкультури і здоровя людини.

 

ЧНУ © 2015