- понеділок, 5 січня 2026 р.
Факультет іноземних мов щиро вітає випускників магістратури з успішним отриманням дипломів!
5 січня 2026 року відбулася урочиста подія — вручення дипломів випускникам магістратури факультету іноземних мов. Цей день став важливим підсумком багаторічної наполегливої праці, професійного зростання та академічних досягнень наших магістрів.
Ми пишаємося вашими здобутками, прагненням до знань і відданістю обраній справі. Нехай отримані знання та навички стануть надійним фундаментом для подальших професійних успіхів, нових звершень і самореалізації.
Бажаємо випускникам наснаги, впевненості у власних силах, яскравих кар’єрних можливостей та успішного втілення всіх життєвих планів!
