Перейти до основного вмісту
магістри

Факультет іноземних мов щиро вітає випускників магістратури з успішним отриманням дипломів!

5 січня 2026 року відбулася урочиста подія — вручення дипломів випускникам магістратури факультету іноземних мов. Цей день став важливим підсумком багаторічної наполегливої праці, професійного зростання та академічних досягнень наших магістрів.

Ми пишаємося вашими здобутками, прагненням до знань і відданістю обраній справі. Нехай отримані знання та навички стануть надійним фундаментом для подальших професійних успіхів, нових звершень і самореалізації.

Бажаємо випускникам наснаги, впевненості у власних силах, яскравих кар’єрних можливостей та успішного втілення всіх життєвих планів!

mag25

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності