- неділя, 10 травня 2026 р.
З великою радістю та гордістю повідомляємо, що секретар деканату ФЕДОРЯК Тетяна Василівна, удостоєна найвищої державної нагороди для матерів – почесного звання «Мати-героїня»!
Бути мамою – це найвідповідальніша і найважливіша робота у світі, яка не знає вихідних. Висловлюємо вам глибоку вдячність за ваше велике материнське серце, життєву мудрість та гідне виховання майбутнього покоління українців!