Перейти до основного вмісту
1

03 квітня 2026 року відбувся ІІІ Всеукраїнський етап науково-практичного конкурсу мовної культури «Лінгвістична синергія: когнітивні стратегії та технологічні інструменти в архітектоніці професійної комунікації», організований кафедрою іноземних мов для гуманітарних факультетів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Участь взяли 20 здобувачів освіти, серед яких студенти спеціальностей «Міжнародне право», «Міжнародні економічні відносини», «Кримськотатарська мова та література. Англійська мова та переклад», «Англійська мова і література та переклад, німецька мова». Дипломи I ступеня отримали Марія Коломійчук, Дар'я Назарова, Анна Назаренко та Анна Проценко.

Членами журі були викладачі — Наталія Головацька, Марина Велущак, Леся Гладкоскок, Тетяна Коропатніцька, Тетяна Колісниченко, Дан Паранюк і Тетяна Войтко. Організаційний комітет — Наталія Головацька, Марина Велущак.

Конкурс відбувся успішно, учасники взаємодіяли між собою, обмінювалися думками і спостереженнями та брали активну участь у дискусійній панелі. Здобувачі освіти продемонстрували високий рівень мовної культури та креативність мислення.

Цей захід укотре підтвердив важливість популяризації мовної культури серед молоді, сприяв розвитку комунікаційних навичок та навичок розумного використання АІ-технологій.

 

Ми використовуємо власні та сторонні файли cookies та localStorage для аналізу веб-трафіку та поширення матеріалів. Налаштування конфіденційності