16.03.2023

15 березня 2023 року на факультеті іноземних мов Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся I тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Студентка 421 групи спеціальності 014 Середня освіта, спеціалізації 014.022 Німецька мова і література та друга іноземна мова, Бойко Надія представила на конкурсі наукову роботу на тему: «Стратегії інтеграцій мультимедійних технологій у систему іншомовної освіти». За результатами конкурсу наукове дослідження Бойко Надії посіло перше місце серед студентів факультету іноземних мов. 
Робота містить глибоке дослідження використання електронної інтерактивної дошки у навчанні німецької мови, що є актуальним для середньої школи, яка зазнає на даний час істотних змін, що пов‘язано з переходом системи української освіти на нові стандарти (НУШ, паспорти педагогічних спеціальностей, стандарти освіти). Студенткою розроблено і реалізовано систему вправ, спрямовану на формування і розвиток необхідних для усно-мовленнєвого спілкування навичок, умінь мовлення та умінь компенсувати нестачу мовних засобів у різних ситуаціях спілкування; підготовлено електронну програму, що включає інтерактивні вправи для навчання усного мовлення німецькою мовою.
Отже, наукова робота Бойко Надії може стати допоміжним засобом для процесу навчання і викладання німецької мови у школах.