Міжнародні партнери

1. Австрійською службою обмінів (ӦAD)
- у лютому завершився трирічний спільний з університетом Іннсбрук (Австрія) проект PREPUS, в якому брали участь студенти кафедри германського, загального та порівняльного мовознавства, які під керівництвом к.ф.н., доц Олексишиної Л.Г. підготували публікації в австрійсько-український збірник наукових робіт. Презентація видання за участі австрійських партнерів відбулась 23 лютого.
2. Литовськими партнерами (Міністерством освіти Литовської республіки, Вільнюським педагогічним університетом, Університетом Вітаутаса Великого)
- в ЧНУ продовжує плідно функціонувати Центр балтійських мовних студій, який сприяє удосконаленню знань литовської мови та культури через: мовні школи (в січні – лютому в зимній школі з вивчення литовської мови та культури у Вільнюсі взяло участь 4 студентів факультету; в лютому – травні семестровий курс вивчення Балтистики у Вільнюському університеті пройшли 3 студентів; в липні – серпні у літній школі з вивчення литовської мови та культури у Вільнюсі взяли участь 1 студент та 1 викладач ЧНУ); курси методики викладання литовської мови (у серпні курси для викладачів литовської мови в Університеті Вітаутаса Великого пройшла доц. Шиба А.В.);; візити литовських партнерів (4-8 листопада відбулись лекції викладачів університету Вітаутаса Великого Лайми Англікене та Юрги Маяусквіте-Бондаз; 18-22 листопада практичні заняття з литовської мови провели професори університету Вітаутаса Великого Вілма Леонавічене, Лайма Бучене, Регіна Рінкаускене та Лютаурас Дегесіс); 18-22 листопада відбувся Тиждень литовської мови). Протягом навчального року на базі Центру балтійських мовних студій його керівником - доц. Шибою А.В. проводились регулярні практичні заняття литовської мови, країнознавчо-соціокультурні семінари.
3. Католицьким університетом Любліну (Польща)