Звітуємо!

10.05.2023
13 400 грн від профбюро ФІМ на потреби ЗСУ! Під час Благодійного ярмарку ми з вами зібрали 13 400 грн для ЗСУ та три пакети солодощів для військових, які зараз знаходяться у госпіталі! Усі кошти ми передали ЦКІДу ЧНУ, котрий допомагає та закуповує різні жтттєвонеобхідні речі для наших воїнів! Дана сума стане нашим вкладом в закупівлю дрона (збір та звіт буде тут). Щиро вдячні кожному, хто долучився смаколиками, коштами та допомогою в організації. Подяка нашим партнерам: celentano.cv smart_cinema daddy_burger_cv

10.05.2023
Тиждень тому, 2 травня, профбюро факультету іноземних мов відвідало військових у госпіталі.  Студенти особисто поспілкувалися з Героями та подякували за можливість жити та навчатися під мирним небом! Завдяки благодійному розіграшу футболок з handmade малюнками і небайдужим українцям, спільними зусиллями ми зібрали 10 000 грн. На ці кошти було закуплено одяг та каву (10 пар футболок, 10 пар штанів, 10 пар шкарпеток, 5 банок розчинної кави). Всього залишилося 1308 грн, які пізніше ми використаємо для іншого відділення. З неймовірним трепетом військовослужбовці прийняли ці дарунки! Для них важливо, щоб ми не забували про них та про війну в цілому.  Дякуємо кожному!  Разом ми сильні! Крок за кроком до перемоги! Слава Україні!

Благодійний ярмарок для ЗСУ!

27.04.2023
Благодійний ярмарок для ЗСУ! Війна досі триває, і тому профбюро ФІМ спішить повідомити вам, що відбудеться благодійний ярмарок на підтримку наших ЗСУ Де? Коли? 01.05 8:00-17:30 Корпус факультету іноземних мов №19

Звітуємо!

27.04.2023
Профбюро факультету іноземних мов вдячне кожному, хто долучився до доброї справи. Спільними зусиллями ми зібрали 10 000 гривень, які згодом будуть передані на потреби бійців, що перебувають у військовому госпіталі. 

28.03.2023
Учора, 27 березня, за ініціативи профбюро факультету іноземних мов, в актовій залі корпусу #19, відбулася зустріч з військовим та волонтерами. Студенти та викладачі мали змогу поспілкуватися з тими, хто наближає нашу перемогу, почути їхні історії та подякувати за мужність. Ця подія залишила неабиякі враження в присутніх та надихнула всіх на ще сильнішу боротьбу за нашу волю.  Ми повинні завжди пам'ятати про тих, хто ціною власного часу, здоров'я та життя робить усе, аби мирне небо стало дійсністю. 

Вручення дипломів магістра

12.01.2023
11.01.23 у Мармуровій залі ЧНУ відбулось святкове вручення дипломів магістра випускникам факультету іноземних мов. Вітаємо випускників.

Святкові посиденьки з іноземними студентами

23.12.2021
17 грудня у Мармуровій залі ЧНУ імені Юрія Федьковича відбулися «Святкові посиденьки», організовані кафедрою іноземних мов для гуманітарних факультетів факультету іноземних мов. Викладачі кафедри разом зі своїми підопічними організували це свято для викладачів і студентів ЧНУ імені Юрія Федьковича та студентів-іноземців Буковинського державного медичного університету.

Кафедра германського, загального та порівняльного мовознавства

06.12.2021
1. Зустрічі зі стейкхолдерами (Кудрявцева, Олексишина Томнюк) 2. Участь у роботі мовного клубу StartDeutschSchule (Задорожна І.П, Кудрявцева О.Д, Лех О.С, Томнюк Л.М, Найдеш О.В.); 3. Проведені круглі столи зі студентами 1-6 курсів з обговорення ОПП (Кійко Ю. Є. - гарант програми, Кійко С.В. – завідувач кафедри, усі куратори); 4. Відео-інтерв’ю з Дариною Посейчук, щодо стипендій них програм Німеччини (Шкварчук Світлана); 5. Взчли участь у благодійному проекті «Книга захиснику» (Лех.О.С., Кійко С.В., Кійко Ю.Є., Томнюк Л.М., Олексишина Л.Г.) 6. Катті Брунер представила студентам актуальні програми стипендій Німецької служби академічних обмінів (DAAD) (усі куратори)(5 – го листопада) 7.Методичний семінар щодо використання вебзастосунків під час онлайн-занять (Олексишина Л.Г., 6-ий курс) 8. Посвята у студенти (Кудрявцева О.Д., Кійко С.В.) 1-курс

Кафедра англійської мови

06.12.2021
• березень 2021 - День Святого Патріка (онлайн святкування) • квітень 2021 - Намалюй Шекспіра - виховний захід від кафедрального щомісячного журналу EDEM • вересень 2021 - Посвята першокурсників У четвер, 16 вересня, кафедра англійської мови, аби допомогти студентам-першачкам хутчіше влитися у вихор подій, влаштувала їм невеличку, але надзвичайно інформативну та веселу посвяту: спочатку нашим freshmen'ам доручили пройти квест, мета якого полягала в тому, щоб вони довели, що вони гідні честі називатися частинкою нашого ФІМу та здружити колектив в цілому. Під час квесту вони мали знайти по різних куточках корпусу підказку, яка була ключем до наступного завдання. Після успішного проходження квесту, студенти мали змогу обговорити останні події зі своїми одногрупниками, поділитися враженнями від квесту та зробити спільні фото. • жовтень 2021 - Онлайн вечірка на честь свята HAlloween В п'ятницю, 29 жовтня, на кафедрі англійської мови відбулась чергова подія на честь свята "Хелловін"! Вдалося навіть більше, аніж "просто влаштувати свято": і студенти, і викладачі, змогли повеселитися і гарно провести час, а такі моменти, особливо під час карантину, є надзвичайно важливими. • листопад 2021 - планується подія на честь Дня Подяки у четвер 25 листопада • 26 жовтня з студентами 413-414 провели виховний захід «400-ліття Хотинськоі битви»
1
2